Rekuperacja Szczecin

 

Oferta: rekuperacja Szczecin jest przygotowana dla osób prywatnych i inwestorów, którym zależy na wykorzystaniu nowoczesnej, ekologicznej wentylacji mechanicznej. Rekuperacja pozwala zadbać o zdrowe, budżet i środowisko naturalne. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty. Z przyjemnością zaprezentujemy dostępne modele rekuperatorów i podpowiemy, który z nich najlepiej wybrać.

Jak działa rekuperacja? Co odróżnią ją od innych systemów wentylacji mechanicznej?

Rekuperacja jest nowoczesnym systemem wentylacji wspieranej przez energooszczędne urządzenia mechaniczne zwane rekuperatorami. Jej główną funkcjonalnością jest zapewnienie sukcesywnej wymiany powietrza z wnętrza na zewnątrz budynku i z powrotem. Powietrze wpuszczane do pomieszczeń jest świeże i czyste dzięki specjalnym filtrom.

Technologia rekuperacji opiera się również na odzysku ciepła. Oznacza to, że powietrze, które trafia do pomieszczeń z zewnątrz obiektu, jest dodatkowo ogrzewane, co realnie zmniejsza opłaty za konwencjonalne ogrzewanie. Można założyć, że w dobie podwyżek cen energii i paliw opałowych, montaż rekuperacji w Szczecinie będzie inwestycją z pewnym zwrotem.

Rekuperacja Szczecin – odetchnij pełną piersią. Bądź eko i oszczędzaj!

Rekuperacja w domu niesie ze sobą korzyści nie tylko dla portfela, ale przede wszystkim wpływa na poprawę jakości powietrza, co ma przełożenie na samopoczucie i stan zdrowia domowników. Rekuperacja będzie zatem bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto mieszka w większym mieście i na przedmieściach, gdzie występuje problem zanieczyszczonego powietrza i smogu.

W Szczecinie i okolicach montujemy rekuperatory, które są wzbogacone w specjalne filtry węglowe, które skutecznie zatrzymują zapachy z powietrza. Dzięki montażowi rekuperatora szybko zauważysz, że lepiej śpisz, mniej kaszlesz i łatwiej Ci się oddycha. W naszej ofercie, poza dużym wyborem nowoczesnych urządzeń w ofercie znajdziesz także niezbędne akcesoria do rekuperacji.

Wentylacja mechaniczna Szczecin – generuj oszczędności ciesząc się czystym powietrzem

W tradycyjnych systemach wentylacji często mamy do czynienia z tzw. utratą ciepła. Dochodzi do niej zwykle przez nieszczelności w przewodach, kominach czy wywietrznikach. Rekuperacja z ogrzewaniem z naszej oferty minimalizuje takie straty. Wykorzystuje bowiem odzyskane ciepło z powietrza wewnątrz budynku do ogrzewania świeżego powietrza napływającego z zewnątrz. Dzięki niej możesz zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować potrzebę korzystania z tradycyjnych źródeł energii, takich jak grzejniki czy piece,  cały proces działania instalacji swobodnie zoptymalizujesz do swoich potrzeb.

Rekuperator Szczecin – duży wybór urządzeń i akcesoriów

Oferujemy instalację oraz serwis wentylacji mechanicznej na terenie Szczecina i w okolicznych miejscowościach. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju urządzenia od polecanych i rekomendowanych producentów. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym z etapów współpracy: od wyboru odpowiedniego rekuperatora, przez montaż, po dalszą opiekę serwisową. Proponujemy różnorodne modele urządzeń (np. z wymiennikiem przeciwprądowym i obrotowym, a także w wersji stojącej lub podwieszanej pod sufitem). Zapewniamy również pomoc w wyborze najlepszego sterownika rekuperatora. Mamy sterowniki nadtynkowe, podtynkowe, dotykowe itp.

Rekuperatory Szczecin – profesjonalny montaż instalacji

Gwarantujemy profesjonalne podejście i pełną satysfakcję z wykonanych prac. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, zawsze tworzymy szczegółowy schemat całej instalacji na podstawie dostarczonego projektu domu. Nasz zespół specjalistów dokładnie analizuje układ pomieszczeń, miejsce montażu rekuperatora oraz niezbędne połączenia i przewody. Dzięki holistycznemu podejściu do montażu możemy zagwarantować, że system będzie działał zgodnie z oczekiwaniami i spełni wszystkie Twoje wymagania.

Działamy na obszarach:

Zachęcamy do kontaktu!

Jak może wyglądać rekuperacja w Twoim domu?
Przekonaj się na przykładzie naszej
wirtualnej makiety
Jak zabrać się za rekuperację?
Z nami to łatwizna!