Rekuperacja Kraków

 

Systemy pozwalające na odzyskiwanie ciepłego powietrza są obecnie bardzo popularne. Jeśli chciałbyś zainwestować w tego typu rozwiązanie, to nasza rekuperacja w mieście Kraków jest w sam raz dla Ciebie!

Wentylacja mechaniczna Kraków — zalety

Rekuperacja w domu to niezwykle popularny obecnie system wentylacyjny, którego zamontowanie niesie ze sobą wiele korzyści. Na czym właściwie polega rekuperacja? System rekuperacji pozwala na odzyskiwanie części ciepła z ciepłego wywiewanego z budynku powietrza. Zazwyczaj ciepłe powietrze odprowadzane jest za pomocą ciągu kominowego (wentylacja grawitacyjna); rekuperacja pozwala jednak odzyskać ciepło z tego powietrza i wykorzystać je na nowo.

Do tego, by system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła działał prawidłowo, niezbędny będzie rekuperator, a także sterownik do rekuperatora. Urządzenie tego typu jest niezbędne przy instalacji rekuperacji; odpowiada bowiem za kontrolę ruchu nawiewanego, jak i wyciąganego z pomieszczeń powietrza. Sterownik pozwala w pełni monitorować przepływ powietrza nawiewanego i wywiewanego. Stały dopływ świeżego powietrza, a także możliwość ponownego użycia tego już wykorzystanego, pozwala przede wszystkim na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Montaż rekuperatora sprawia także, że nie ma wcale konieczności ciągłego wietrzenia wybranych pomieszczeń. Są one bowiem odpowiednio wentylowane, a powietrze, jakie się do nich dostaje, jest całkowicie oczyszczone ze wszelkich pyłów, kurzu, alergenów oraz innych zanieczyszczeń. Otwieranie okien, by wpuścić powietrze z zewnątrz, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Na terenie Krakowa często panuje smog, który jest przecież bardzo niekorzystny dla zdrowia człowieka.

Montaż rekuperacji na terenie Krakowa

Zamontowanie rekuperacji jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego domu. System taki jest energooszczędny, zatem inwestycja taka jest bardzo opłacalna. Jeśli interesuje Cię montaż rekuperacji w Krakowie bądź okolicznych miejscowościach, skontaktujemy Cię z naszymi instalatorami. Montaż urządzeń trwa zaledwie kilka godzin, podobnie jak wykonanie instalacji. Oferujemy Państwu wyłącznie najwyższej jakości akcesoria do rekuperacji, które z pewnością będą służyły przez naprawdę długi czas. Nasi klienci mają zapewnione pełne wsparcie; gwarantujemy profesjonalne podejście i przedstawienie zainteresowanym wszystkich niezbędnych informacji na temat wentylacji oraz działania rekuperacji.

Warto jeszcze raz podkreślić, że korzyści płynące z zamontowania systemu rekuperacji w domu jednorodzinnym, mieszkaniu czy też budynku użyteczności publicznej są naprawdę bardzo duże. Chętnie przedstawimy zainteresowanym kosztorys oraz dopasujemy terminy i czas realizacji do potrzeb danego klienta. Współpraca z naszą posiadającą wieloletnie doświadczenie firmą to gwarancja całkowitego zadowolenia z usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty!

Działamy na obszarach:

Jak może wyglądać rekuperacja w Twoim domu?
Przekonaj się na przykładzie naszej
wirtualnej makiety
Jak zabrać się za rekuperację?
Z nami to łatwizna!