O nas

27 lat doświadczenia w branży
pozwala nam mówić,
że wiemy, jak robić to dobrze!

27 lat doświadczenia w branży wentylacyjnej sprawia, że o powietrzu w domu wiemy niemal wszystko. Rozwój naszej firmy postępował wraz ze wzrostem tej stosunkowo młodej gałęzi przemysłu, jaką jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Zaufało nam już 300 firm oraz 1500 wykonawców na terenie całej Polski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Produkty dostosowane
do Twoich potrzeb

 

Przez lata wsłuchiwania się w potrzeby użytkowników przekonaliśmy się, jak bardzo potrzebne są indywidualne rozwiązania. Dlatego każdy projekt jest osobno rozpatrywany przez naszych doradców tak, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie.

Posiadając szeroką gamę rekuperatorów wraz z systemem wentylacyjnym FlexiVent oraz niezbędne akcesoria, jesteśmy w stanie wyposażyć w efektywną rekuperację każdy dom.

Nasi eksperci

Naszymi ekspertami są wykształceni kierunkowo i doświadczeni zawodowcy, przygotowani do swoich zadań zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Projekty wentylacji pomieszczeń z rekuperacją nie mają dla nich żadnych tajemnic.

Profesjonalny serwis i nowoczesne systemy diagnostyczne

 

Nasza rola nie kończy się na sprzedaży!

Profesjonaliści z naszego serwisu będą do dyspozycji w zakresie porad i usuwania ewentualnych usterek. Jeśli w czasie eksploatacji systemu pojawią się jakieś pytania lub niedogodności, usługa VIRTUAL ASSISTANCE pozwoli na wstępną diagnostykę źródła problemów, bez konieczności fizycznej obecności serwisanta.

Wspieramy energooszczędność

Wobec dynamicznie zmieniających się wytycznych energetycznych dla nowo powstających domów musimy nie tylko nadążać za trendami, ale również starać się je wyprzedzać.

​​Jako współzałożyciele inicjatywy Stowarzyszenie Ekologiczny Budynek działamy na rzecz rozwoju technologii wspierających budownictwo energooszczędne m.in. w kierunku zmian przestarzałych przepisów w dziedzinie wentylacji mechanicznej w budownictwie mieszkalnym. Nasze rekuperatory, dzięki efektywnemu odzyskowi energii cieplnej, pozwalają wyraźnie zmniejszyć ilość potrzebnej energii do ogrzania budynku. Niższe zapotrzebowanie na energię cieplną to mniejsze koszty dla użytkownika, a także ograniczona emisja zanieczyszczeń do atmosfery.

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

Jak może wyglądać rekuperacja w Twoim domu?
Przekonaj się na przykładzie naszej
wirtualnej makiety
Jak zabrać się za rekuperację?
Z nami to łatwizna!